|
Greitas Susisiekimas

Gamybos Cilindrų atliekamas tik iš medžiagos atitinka ES (vamzdžiai, strypai, ruoniai) reikalavimus.

Dėl hidraulinių cilindrų, naudojamų Europos gamintojų vamzdžio vidinio paviršiaus gydomiems šalto tempti besiūlių vamzdžių gamybai, honed arba poliruotu ritiniais pagal ISO H8, plieno St 52, St 52.3, St E 460.

Korpusai, štokai ir tt balionams yra tvarkomi CNC staklės ir mechaninio apdirbimo centrai pagaminti Vokietijoje ir Italijoje. Tiekėjai medžiagos - Švedija, Olandija, Italija.

Štokai - metalinės, chromuotos, plieno Ck 45 St 52.3, 20MnV6, CkMo4 DIN17200. 40 mikronų, priklausomai nuo skersmens - iš Chromavimo sluoksnio 20 storis.

Pakavimo pasekėjas ir stūmokliai gaminami didelio tikslumo CNC staklės su aktyviais kontrolės dydžių.

Auselių gali būti įvairių tipų struktūrų su skirtingu montavimo metodas yra naminis ir pagaminti Europos.

Pilnas plombos, valytuvai, parama - vadovas žiedai iš poliuretano medžiagos, guma, fluoro plastiko ar termoplastinės dervos. Darbas vidutinio - mineralinė alyva arba vandens - aliejaus emulsija, atlaiko spaudimą iki 400-600 MPa, linijinio greičio 15 m / s, su temperatūrai nuo -60 iki 250 ° C galimi specialieji techniniai sprendimai sandarinimo sistemas sunkiųjų cilindrai sąlygos. Gamintojai Antspaudai - SIMRIT, Busak + shamban Guarnytec.

Suvirinimo atlieka suvirinimo robotus, teikiant visas suvirinimo parametrus ir išskyrus neigiamą poveikį žmogiškojo faktoriaus.

Asamblėja ir kokybės užtikrinimo Hidraulinių cilindrų daroma ant specialių stovų.

Kokybės užtikrinimas teikia didelio tikslumo rankovėmis ir strypai, pagaminti iš naujausių technologijų chromavimo strypai naudojimas, didina kietumo, atsparumo dilimui ir atsparumą korozijai 2-2,5 karto. Mašinos su mūsų cilindrai veikia per arti ir toli užsienyje, švedų, suomių, latvių ir Baltarusijos miškų kranų, statybinių mašinų, dirbti į žemės ūkio mašinų srityje, plačiai naudojamas savivaldybės inžinerija. Hidrauliniai cilindrai išbandyti gręžimo įranga, įrangos remonto naftos ir dujų gavybos platformose, veikiančių priešiškų aplinkoje, pavyzdžiui, procesorių kalio druskos gamyba.


Loss Program Weight
No items in cart